GenAI in Farma – wat jij er vandaag mee kunt (en wat morgen)

Datum evenement:
27 juni 2024
Tijd evenement:
14:00
Locatie evenement:
't Veerhuis Nieuwegein
Heeft GenAI al een plek in jouw dagelijks werk? Op deze bijeenkomst krijg je niet alleen te zien wat de mogelijkheden van GenAI zijn, maar krijg je ook hele praktische tips die je direct kan toepassen.
We hebben drie experts uitgenodigd!
14:00 Ontvangst
14:30 Introductie dagvoorzitter
14:40 Rutger van der Lee – NXT Pharma Academy
Overview van de mogelijkheden die GenAI aan Farma biedt en wat bedrijven binnen en buiten farma nu al mee doen.
15:30 Jeroen de Graaf – Ematters expert op het gebied van data strategy
Interactieve sessie over hoe je AI kan inzetten om je performance marketing te optimaliseren en het maximale uit je data te halen
16:30 Netwerk pauze
17:00 Gerda van Galen – Van Galen Training & Advies en auteur van “voor dummies” over vloggen, videomarketing en content marketing
Interactieve sessie over hoe je GenAI niet alleen kan inzetten om goede content te maken en te recyclen maar ook om je content plannen en strategie te optimaliseren.
18:00 Netwerk borrel